Wyposażenie kuchni

accessibility.listing.screenReader.filterbar

350 artykuł/y/ów

350 artykuł/y/ów
60 z 350 artykułów

pl_categorypage_C10_bottom-main-img

Wszystko co potrzebujesz do kuchni i domu

W każdym domu potrzebne są przybory i akcesoria ułatwiające wykonywanie codziennych obowiązków. Szczególnie mile widziani są kuchenni pomocnicy ze stali nierdzewnej, z ceramiki czy też porcelany. Bo jak wiadomo, bez odpowiednich patelni i garnków, naostrzonych noży, sztućców nierdzewnych, wystarczającej ilości szklanek i naczyń na każdą okazję, a także form do pieczenia, pojemników na żywność i wielu innych akcesoriów sprostanie codziennym kuchennym wyzwaniom i wyczarowanie pięknych nakryć stołowych może okazać się wyjątkowo trudne.

KORZYŚCI MÖMAX

● Szeroki wybór akcesoriów do kuchni i sprzętów AGD

● Naczynia, sztućce itp. we wszystkich przedziałach cenowych

● Akcesoria do kuchni w atrakcyjnych zestawach

● Różne style i trendy

pl_categorypage_C10_bottom-main2-img

Naczynia – Aktualne style i trendy

Od niektórych artykułów do kuchni oczekuje się więcej niż samej funkcjonalności – powinny one wyróżniać się także pod względem wizualnym. W szczególności naczynia pozwalają z łatwością przemycić do wnętrza kilka nowych, świeżych akcentów. Jakie style naczyń – od romantycznych po graficzne – są zgodne z aktualnymi trendami, dowiesz się tutaj.
pl_categorypage_C10_bottom-main3-img

Odpowiednie nakrycie stołu

Bez względu na posiłek i porę dnia: pięknie nakryty stół sprawia radość zarówno gospodarzowi, jak i gościom. Pokażemy Ci, jak prawidłowo umieścić na stole szklanki, talerze i sztućce, a także jakie akcesoria sprawdzą się przy jakich uroczystych okazjach.
pl_categorypage_C10_bottom-main5-img

Pomysły na dekorację stołu

Szukasz pomysłów, jak w wyjątkowy sposób udekorować swój stół? Wobec tego daj się zainspirować! Kolorowe słomki, wzorzyste podkładki, zestawy w kształcie serca czy też serwetki z różnymi motywami stanowią nie tylko praktyczną pomoc w codziennych domowych obowiązkach, lecz także pozwalają w mgnieniu oka wyczarować piękne dekoracje.
pl_categorypage_C10_bottom-main6-img

Domowe wypieki – Wyposażenie podstawowe

Puszysta babka drożdżowa czy też kruchy chleb smakują jeszcze lepiej, jeśli upieczemy je we własnej kuchni. Entuzjasta domowych wypieków, a także domowy specjalista od lasagne znajdzie w ofercie mömax wszelkie niezbędne akcesoria kuchenne, takie jak formy i przybory do pieczenia.
pl_categorypage_C10_bottom-main8-img

Pomoc w wyborze naczyń

Od odpornej na zniszczenia kamionki po wysokiej jakości porcelanę – każdy rodzaj naczyń ma swoje zalety zarówno pod względem wizualnym, jak i pod względem materiału. W przypadku akcesoriów do kuchni oraz sprzętów AGD, będących zazwyczaj w użytku każdego dnia, sposób wykonania odgrywa bowiem niemałą rolę.
pl_categorypage_C10_bottom-main9-img

Znajdź naczynia do gotowania dopasowane do Twoich potrzeb

Zarówno dany jadłospis, jak i rodzaj płyty kuchennej wymagają dobrania odpowiednich naczyń do gotowania. U nas znajdziesz odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania dotyczące patelni ceramicznych, garnków indukcyjnych czy też naczyń ze stali nierdzewnej oraz dowiesz się, jakie produkty są przystosowane do płyt ceramicznych i indukcyjnych, a jakie do gazowych.